lisabethalarm

Overview

  • Sectors All
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 59

Company Description

Jaka jest różnica między pokerem bez limitu a limitem?

Chciałbym naprawdę stać się dobrym graczem, ale nie wiem, od czego zacząć. Czy ktoś zna jakiekolwiek strony lub książki, które mogą pomóc mi poprawić moją grę i nauczyć mnie podstawowych umiejętności pokerowych? Grałem w gry online i żyję od nieco ponad roku. Wiem, że podstawowa strategia jest bardzo ważna, ale trudno ją wdrożyć w praktykę. Gracze, którzy jeszcze nie wygrali, muszą postawić 4 na pozostanie w turnieju. Trzecia runda rozpoczyna się po zakończeniu drugiej rundy, a każdy gracz, który wygrał poprzednie rundy, stawia 3 do potu.

Blinds można użyć, ale nie zmieniają sposobu, w jaki twoi przeciwnicy zdecydują się zareagować. Nie ma reguły, ale zazwyczaj powinieneś grać jak najlepiej. Nie ma „wielkości”, są tylko pieniądze. Gracze wychodzą z mieszanki uczucia / doświadczenia / wiedzy o niejasnych zasadach / teorii gry. Nie ma struktury – robisz to, co chcesz. Nie płacisz Wystarczy zrobić to samo, co normalnie, z wyjątkiem nie przeszkadzać robiąc wysiłek, aby zwrócić uwagę na siebie.

Wygląda na to, jakbyś (i jakbyś widział) się rozkręcała. Najlepiej znalazłem to wyjaśnienie na wsopforum. Nie robisz sobie żadnych korzyści, próbując zrobić wrażenie – po prostu zagraj w swoją normalną grę. Zamiast tego, po prostu wyglądaj jak facet, który nigdy nie obstawia. Im więcej obstawiasz (lub nawet dzwonisz / zwiń), tym bardziej prawdopodobne jest, że ktoś podniesie cię z powrotem do wielkości potu. No-Limit (lub NLPoker, lub NL) poker został wynaleziony przez Billfish / PokerVortex / Fogoball / AceKing.

Najprostszym sposobem na zdobycie dobrych miejsc na stronie jest zwykle sponsorowanie. Myślę, że najlepiej byłoby zacząć od strony, która daje ci miejsce, tylko dlatego, że zazwyczaj mają najwięcej akcji. Mogą nie płacić ci bezpośrednio, ale mogą dać ci pieniądze, których potrzebujesz na turnieje lub buy-in. Jeśli oferują ci miejsce, istnieje szansa, że płacą ci lub twojemu zespołowi za sukces. Niektóre z najlepszych witryn ułatwiają rejestrację bez konieczności rejestracji.

Bonusem może być darmowa kwota pieniędzy dodana na Twoje konto, lub bonus może być gotówką, która będzie musiała zostać zwrócona, jeśli wycofasz ją ze strony. Wiele stron pokerowych best online poker sites oferuje darmowy bonus, aby przyciągnąć nowych graczy. Darmowy bonus zwykle pochodzi ze specjalną promocją, która oferuje bonusy, darmowe pieniądze, darmowe obroty itp., a promocja zwykle trwa tylko kilka tygodni.

Większość witryn pozwoli graczom zarejestrować się bez konieczności rejestracji, więc jeśli gracz nie chce się zarejestrować, to może znaleźć sposób na otrzymanie bonusu bez konieczności dokonania początkowego procesu rejestracji. Uważam, że poker typu WSOP jest o wiele bardziej ekscytujący niż inne gry. Wierzę, że NL to rodzaj pokera używany w WSOP, który jest pojedynczym stołem i jest prowadzony jako małe turnieje terenowe i często trwa kilka dni.